shampoo

راهکارهای تقویت موی سر(قسمت سوم)

مقدمه

داشتن مو های پر پشت و بلند یکی از آرزوهای بیشتر بانوان می باشد که در زیبایی آنها تاثیر بسیار ویژه ای نیز دارد. مو به دلیل اینکه بافت مرده حساب می شود به مراقبت پیوسته نیاز دارد. برای تقویت موی سر می توان از روش های خانگی و ارزان قیمت نیز استفاده کرد. البته باید به این نکته نیز اشاره کرد که ممکن است برای تاثیر پذیری این روش ها چند هفته و یا چند ماه به صورت پیوسته نیاز به زمان داشته باشد. در مقاله های قبلی یک سری روش ها بیان گردیده است. در این مقاله میخواهیم تاثیرات روغن کرچک را بر روی مو تحت بررسی قرار دهیم.

 

روغن کرچک

روغن کرچک یکی از روش های بسیار موثر در تقویت موی سر می باشد. این روغن به دلیل داشتن اسید ها چرب امگا ۹ و ویتامین E باعث تقویت موی سر می شود. این روغن در کنار این که رطوبت مو را تامین می کند، باعث می شود که مو پرپشت و درمان عفونت های پوست سر نیز می گردد.

برای تاثیر پذیری بیشتر بهتر است که قبل از استفاده روغن کرچک را مقداری گرم کرد و سپس بر روی پوست سر و موها زد و شروع به ماساژ مو و پوست سر بکنید. سپس بگذارید این روغن حدود ۳۰ تا ۴۵ دقیقه بر روی سرتان بماند و بعد از آن اقدام به شستشو با آّب و شامپو کنید. برای اینکه تاثیر بهتری این عمل شما داشت باشد بهتر است که روغن کرچک را با چند قطره ( حدود چهار قطره) روغن روزماری مخلوط کنید و سپس پروسه بالا را انجام دهید.

 

فروشگاه اینترنتی لوازم بهداشتی و زناشویی فنسی باکس

فروشگاه اینترنتی لوازم بهداشتی و زناشویی فنسی باکس ارائه دهنده انواع لوازم تقویت و ترمیم موی سر با داشتن کادری ماهر و کارشناسانی خبره آماده دادن مشاوره به شما می باشد. شما می توانید با خرید اینترنتی انواع آمپول های تقویت موی سر، شامپو های تقویت کننده و همچنین شامپو های مخصوص مو های چرب و رنگ شده علاوه بر لذت بردن از یک خرید مطمئن، می توانید، محصول را به صورت رایگان و در کوتاه ترین زمان درب منزل تحویل بگیرید.