shampoo

دارو های گیاهی برای تقویت موی سر ( قسمت دوم)

دارو های گیاهی برای تقویت موی سر ( قسمت دوم)

 

در قسمت اول این مقاله به معرفی و بیان ویژگی های گیاه های آلوئورا و پرداخته شد. در این قسمت از مقاله می خواهیم گیاهان ریحان، بهیرنگرانج و ریشه گیاه باباآدم را معرفی کرده و ویژگی ها و خواص هر کدام را بیان نماییم.

ریحان

منیزیم عموما یکی از موادی است که توسط افراد نادیده گرفته می شود این در صورتی است که ماده ای بسیار حیاتی برای رشد و تقویت مو و پوست می باشد. ریحان نیز سرشار از این گیاه است. این گیاهی زمانی که بر روی پوست سر گذاشته شود کاملا رفتار یک ماده ضد التهابی را از خود نشان می دهد. از جمله آثار این گیاه تقویت مو ها و همچنین افزایش جریان خون در فولیکول های مو می باشد. همین می تواند عاملی بسیار جدی و حیاتی برای تحریم رشد مو باشد.

 

بهیرنگراج

گیاهی باستانی می باشد که برای رشد و تقویت مو بسیار مفید بوده و مورد استفاده قرار می گیرد. این گیاه از جمله مواردی می باشد که بسیار ناشناخته بوده و می تواند بسیار در ترمیم و تقویت مو موثر باشد.

 

ریشه گیاه باباآدم

از جمله گیاهانی که در پزشکی کاربرد زیادی دارد ریشه گیاه باباآدم است. این گیاه با خاصیت ضد التهابی بسیار زیادی که دارد موجب درمان پوست سر شده و به ترمیم پوست سر بسیار کمک می کند. این گیاه منبعی بسیار غنی از اسید های چرب می باشد. این گیاه را هم می توان به صورت تنها و هم به صورت ترکیبی با گیاهان دیگری همجون رزماری مورد استفاده قرار داد. از دیگر مزایای این گیاه تقویت مو ها می باشد. این گیاه به افرادی که موهای نازکی دارند بسیار توصیه می شود چرا که تاثیر بسیار زیادی در قوی تر شدن موهای دارد.

 

فروشگاه اینترنتی فنسی باکس با استفاده از کادری مجرب آماده ارائه انواع مشاوره ها در زمینه تقویت پوست و مو می باشد. همچنین شما می توانید با خرید اینترنتی محصولاتی بهداشتی پوست و مو علاوه بر بهرمندی از محصولاتی با کیفیت بالا، از یک خرید خوب و مطمئن لذت برده و در حداقل زمان خرید خود را درب منزل تحویل بگیرید.