shampoo

دارو های گیاهی برای تقویت موی سر ( قسمت چهارم)

دارو های گیاهی برای تقویت موی سر ( قسمت چهارم)

تا به اینجا گیاهانی مانند شنبلیله، ریحان، آلوئورا و … معرفی گردید و ویژگی های آنها بیان شد. همچنین در مورد هر کدام از این موارد نحوه تاثیر آنها بر روی پوست سر و مو در جهت تقویت رشد و حجم مو مورد بررسی قرار گرفت. در این قسمت از مقاله می خواهیم سه نوع گیاه دیگر که در تقویت مو و پوست سر بسیار موثر بوده و همچنین موجب تقویت رشد مو می شود معرفی کنیم. این گیاهان دانه کتان، ریشه زنچبیل و گیاه آّب قاشقی و یا گوتوکولا می باشد. تاثیر فوق العاده این گیاه ها بر روی پوست سر و مو از دیرباز اثبات شده بوده و برای تقویت مو و پوست سر به شدت توصیه می شوند.

دانه کتان

این گیاه شامل منبعی بسیار غنی از اسید های چرب و همچنین آنتی اکسیدان هایی ی باشد که موجب از بین رفتن سموم و هچنین پوست های مرده بر روی سر می شود. روش مصرف این دانه ها در جهت تقویت مو و پوست سر به اینگونه می باشد که ابتدا این دانه ها را باید در آب بجوشانید تا به یک ژل نرم دست یابید. این ژل بدست آمده به شدت خاصیت تقویت کنندگی پوست و مو را داشته و موجب تحریک رشد مو ها و تقویت مو های موجود می گردد.

ریشه زنجبیل

ریشه زنجبیل از جمله موارد گیاهی ای است که برای تقویت پوست و موی سر به شدت توصیه می گردد. روغن موجود در این گیاه جریان خون در فولیکول های مو را به شدت افزایش می دهد. این امر باعث می شود که موهای موجود سالم تر و همچنین مقاوم تر شوند. از سوی دیگر خاصیت ضد عفونی کننده گی بالای ریشه زنجبیل و از سمت دیگر خاصیت مرطوب کنندگی بالای آن موجب می شود که شوره سر تا حد بسیار زیادی از بین برود و سایر موارد از روی مو حذف گردد.

گیاه آب قاشقی یا گوتوکولا

از دیرباز تا کنون این گیاه برای درمان یک سری از بیماری های داخلی و خارجی مورد استفاده قرار می گرفته است. برای تقویت موی سر بهترین روش برای استفاده از این گیاه به این صورت است که شما می توانید عصاره این گیاه را با روغن زیتون ترکیب کرده و سپس آن را بر روی پوست سر خود بمالید و به خوبی ماساژ دهید. این کار موجب افزایش چشمگیری در جریان خون شما شده و به شما کمک می کند تا موهایی قوی تر و به مراتب بهتر داشت باشید.

 

فروشگاه اینترنتی لوازم جنسی و بهداشتی فنسی باکس با کادری مجرب آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشد. شما می توانید با خرید اینترنتی انواع کاندوم ها و لوازم جنسی مجاز و یا خرید اینترنتی دارو های تقویت مو و پوست سر علاوه بر بهره مندی از یک خرید مطمئن و با کیفیت، خرید مورد نظر خود را در کمترین زمان ممکن و به صورت کاملا مطمئن درب منزل خود تحویل گرفته و از فواید آن بهره مند شوید.

در قسمت های بعدی این مقاله با ما باشید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.