خرید کاندوم با ارسال رایگان

فروشگاه اینترنتی کاندوم و لوازم زناشویی فنسی باکس با هدف از بین بردن مشکلات و حدودیت های خرید حضوری کاندوم کار خود را آغاز کرده و در کنار فروش انواع کاندوم، برای بالا بردن سطح دانش زناشویی و هرچه لذت بخش تر کردن رابطه جنسی شما با شریک جنسی تان به آموزش در زمینه زناشویی پرداخته است. در این فروشگاه انواع کاندوم خاردار، کاندوم حجم دهنده، کاندوم تاخیزی، کاندوم نازک و …، انواع ژل افزایش نعوظ، ژل حجم دهنده، ژل تاخیری، ژل بهداشت ناحیه تناسلی زنان، ژل تاخیری، ژل افزایش میل جنسی بانوان و … و همچنین انواع اسپری تاخیری عرضه می شود.

همچنین این فروشگاه برای هر چه راحت تر شدن مشاهده محصولات برای شما و همچنین خرید آسان تر آنها اقدام به تشکیل صفحه در اینستاگرام و کانال تلگرام کرده است. در نتیجه شما می توانید با مراجعه به این صفحات تمامی محصولات ما را با توضیحات کامل ببینید، محصول خود را انتخاب کرده و از طریق سایت آن را خریداری نمایید.

ارسال رایگان کاندوم

ویژگی منحصر به فردی که این فروشگاه برای راحتی هرچه بیشتر شما عزیزان فراهم کرده است، ارسال کاندوم به صورت رایگان است. برای دوستانی که خرید کاندوم با ارسال را رایگان را ترجیج می دهند، فروشگاه کاندوم و لوازم زناشویی فنسی باکس این امکان را فراهم کرده است که در صورتیکه خرید آنها بالای صد هزار تومان باشد، بسته به صورت رایگان به هر جای ایران عزیز که مد نظر آنها باشد ارسال می شود.

در نتیجه دوستانی که می خواهند خرید کاندوم با ارسال رایگان داشته باشند تنها کافیست که در این فروشگاه مبلغ بالای صد هزار تومان خرید نمایند و علاوه بر اینکه کاندوم و محصولات مورد نظر خود را به صورت محرمانه و در سریع ترین حالت ممکن درب منزل تحویل می گیرند، با دریافت رایگان سفارش مورد نظرشان، در هزینه های خود صرفه جویی نمایند. خرید کاندوم با ارسال رایگان جزو خدمات منحصر به فرد فروشگاه کاندوم و لوازم زناشویی فنسی باکس است که به مشتریانش ارائه شده است.

کد تخفیف کاندوم

از دیگر ویژگی های منحصر به فرد فروشگاه اینترنتی کاندوم و لوازم زناشویی فنسی باکس کد های تخفیفی است که برای شما ارسال می شود. برای شما با هر خریدی که انجام می دهید کد تخفیفی ارسال می شود که در نتیجه آن شما می توانید خرید بعدی تان را با آن کد تخفیف انجام داده  و از تخفیفات ما نیز بهره مند شوید.