سوالات متداول خرید کاندوم

در کدام شهر های ارسال فوری دارید؟

فعلا در مشهد، برای دوستانی که خرید کاندوم از مشهد انجام می دهند، در صورت درخواست خودشان برایشان به صورت فوری ارسال می شود. چنانچه این دوستان شرایط خاصی نیز برای تحویل مدنظر داشتند، می توانند در زمان خرید در قسمت توضیحات وارد کنند تا بر اساس شرایط آنها بسته تحویل آنها شود.

آیا تحویل محصول به صورت محرمانه است؟

بله تحویل تمامی محصولات زناشویی اعم از کاندوم، ژل و اسپری به صورت کاملا محرمانه تحویل مشتری می گردد. به صورتی که بر روی بسته هیچ اسمی از محتویات و یا حتی اسم فروشگاه اینترنتی کاندوم و لوازم زناشویی فنسی باکس نیامده است.

ژل و اسپری در فروشگاه شما عرضه می شود؟

بله ، در فروشگاه اینترنتی کاندوم و لوازم زناشویی فنسی باکس انواع ژل از جمله، ژل تاخیری، ژل حجم دهنده، ژل افزایش نعوظ، ژل تنگ کننده و .. و اسپری هایی از جمله اسپری تاخیری عرضه می شود.

مزیت فروشگاه اینترنتی کاندوم و لوازم زناشویی فنسی باکس نسبت به داروخانه ها و فروشگاه غیر اینترنتی چیست؟

برای ما تمامی فروشگاه های سطح شهر و همچنین اینترنتی  که در این زمینه کار می کنند بسیار محترم هستند و کاملا به استراتژی و عقاید آنها احترام می گذاریم. اما مزیت فروشگاه اینترنتی کاندوم و لوازم زناشویی فنسی باکس نسبت به دیگر فروشگاه های سطح شهر مانند داروخانه ها، کاندوم فروشی بادکنک و … این است که خیلی از افراد به دلیل خجالت از رو به رو شدن با فروشنده از خرید کاندوم دوری می کنند. یک سری از دوستان هم اطلاعات زیادی در مورد کاندوم ندارند و به دلیل خجالت در مورد آنها از فروشنده ها سوال نمی کنند و اولین کاندومی را که می بینند بدون در نظر گرفتن نیاز خود و اینکه اصلا این کاندوم متناسب شرایط آنها می باشد یا خیر، خریداری می کنند. مثلا موارد زیادی داشته ایم که همسر یک مرد به شدت از درد های مقاربتی رنج میبرده است اما مرد به خاطر اینکه از سوال کردن خجالت می کشیده اولین کاندومی را که دیده برداشته در صورتی که آن کاندوم خاردار بوده و موجب افزایش درد های مقاربتی و ایجاد مشکل های فراوان برای شریک جنسی اش شده بود. یا اینکه فردی دارای آلت کوچکی است اما دائما از کاندوم چرب و روان استفاده می کند در صورتی که کاندوم مناسب برای این فرد کاندوم حجم دهنده است. مورد دیگر اینکه چنانچه همسر شما دیر به ارگاسم می رسد بهترین کاندوم برای شما کاندوم فضایی، کاندوم خاردار و یا کاندوم تنگ کننده خواهد بود در صورتی که خیلی از دوستان با کاندوم فضایی اصلا آشنا نیستند و از کاندوم های مناسب دیگر نیز اطلاعات دقیقی ندارند. همچنین خیلی از دوستان از کاندوم استفاده نمی کنند به این دلیل که لذت جنسی آنها کم شده و به اوج لذت نمی رسند. این کار تبعات زیادی خواهد داشت از جمله انتقال بیماری های مقاربتی، بارداری های ناخواسته و … . ما به این افراد کاندوم بسیار نازک ناچ، کاندوم ساگامی و … را پیشنهاد می کنیم. این نوع کاندوم نازک بوده و همچنین گرما را نیز به خوبی انتقال می دهد. در مورد اسپری ها و ژل ها نیز به همین گونه است. مورد داشته ایم که مشکل عدم نعوظ داشته اما به جای استفاده از ژل افزایش نعوظ از ژل افزایش حجم استفاده می کرده و هیچگونه نتیجه ای هم نمی گرفته است. همچنین دوستانی که مشکل زودانزالی دارند می توانند از ژل تاخیری و اسپری تاخیری استفاده کرده و یا اینکه از کاندوم چرب و یا کاندوم تاخیری استفاده نمایند. استفاده از کاندوم های نازک که گرما را منتقل می کند برای آنها بسیار بد است. همانطور که می دانید انتخاب کاندوم برای داشتن یک رابطه زناشویی مناسب بسیار حیاتی و مهم است و در صورتی که توانایی سوال از فروشنده را به دلیل خجالت ندارید استفاده از فروشگاه اینترنتی کاندوم برای شما بهترین گزینه می باشد.

مزیت فروشگاه اینترنتی کاندوم و لوازم زناشویی فنسی باکس نسبت به دیگر فروشگاه های اینترنتی کاندوم چیست؟

همچنین ویژگی فروشگاه اینترنتی کاندوم و لوازم زناشویی فنسی باکس نسبت به دیگر فروشگاه های اینترنتی مانند دیجی کالا، کاندومک، مشهد کاندوم، کاندوم استار، زوج کالا، روم به دیوار و … که وسایل زناشویی می فروشند این است که اولا در فروشگاه اینترنتی فنسی باکس محصولات بین ۲۰ تا ۴۰ درصد زیر قیمت بازار فروخته شده و همچنین در این فروشگاه در کنار فروش انواع کاندوم، ژل و اسپری، آموزش روابط زناشویی نیز داده می شود. در کنار این موضوع شما هر محصولی اعم از کاندوم، ژل  تاخیری، ژل حجم دهنده، ژل  افزیش نعوظ، اسپری های تاخیری و … را که از ما خرید کنید، ما برای شما آموزش کامل نحوه استفاده از محصول به علاوه کد های تخفیف ارسال می کینم تا به این ترتیب هم شما بتوانید به درستی از محصول ما استفاده کرده و از آن لذت ببرید، و اینکه در خرید های بعدی هم شما از تخفیفات ما بهره مند شوید و هم اینکه کد های تخفیفاتی را به دوستان خود بدهید تا آنها نیز از این تخفیفات بهره مند شوند.

روش های پیدا کردن این فروشگاه در جستجو به چه صورت است؟

شما می توانید مستقیما با جستجوی سایت ما به آدرس www.fancybox.ir  وارد سایت ما شده و یا اینکه با کلید واژه های خرید کاندوم در مشهد، ارسال فوری کاندوم و خرید کاندوم های حجم دهنده تاخیری، خرید کاندوم خاردار و … سایت ما را به راحتی پیدا کنید.

چه نوع کاندوم هایی شما می فروشید؟

در این فروشگاه انواع مختلف کاندوم عرضه می شود. کاندوم خاردار، کاندوم تاخیری، کاندوم چرب، کاندوم حجم دهنده، کاندوم نازک و … و برند های معروف و مختلف کاپوت، اروس، ناچ و … در فروشگاه اینترنتی کاندوم و لوازم زناشویی فنسی باکس به فروش می رسد.

ژل ها، کاندوم ها و اسپری ها روش استفاده خاصی دارند؟

برخی بله و بعضی خیر، برای برخی کاندوم ها، اسپری ها و ژل هایی مانند ژل تاخیری، ژل حجم دهنده و ژل افزایش نعوظ که روش استفاده خاصی دارند همراه محصول دستور العمل استفاده از آنها برای شما ارسال می شود تا بتوانید بهترین نتیجه را بگیرید.

آموزش های زناشویی هم دارید؟

همانطور که می دانید مشکل اصلی زوجین مخصوصا زوج های جوان عدم آموزش مناسب اصول روابط زناشویی می باشد. زمانی فردی از نیاز های طرف مقابل خود خبر نداشته باشد و همچنین نیاز های جنسی خود را نیز خوب نداند چطور می تواند آنها را بر طرف کند. خروجی این عدم آموزش اختلافات زناشویی، بارداری های ناخواسته، عدم اطلاعات کافی در مورد نحوه استفاده از محدود کننده ها مانند انواع کاندوم نظیر کاندوم حجم دهنده، کاندوم نازک، کاندوم تاخیری، کاندوم خاردار، اسپری تاخیری، ژل تاخیری و …،عدم آشنایی با پوزیشن های مفید و لذت بخش و نداشتن تنوع در رابطه زناشویی، دانش کم در مورد رهنمود های اسلام در مورد زندگی زناشویی، نداشتن دانش ۹ کافی در مورد بیماری های مقاربتی و نحوه انتقال آنها، عدم دانش کافی در مورد نقاط حساس بدن طرف مقابل برای تحریک بهتر و هزارن مشکل دیگر می باشد. این مشکلات بر روی هم جمع شده و در حال حاضر همانطور که در جامعه می بینید موجب به وجود آمدن یک بحران جدی در جامعه به خصوص در بین نوجوانان و جوانان و افرادی که تازه ازدواج کرده اند، شده است.

به همین دلیل فروشگاه اینترنتی فنسی باکس به همراه کادر مجربش بر خود دانست که در ابتدا با استفاده از مقالات و فیلم های آموزشی این مشکلات را تا حد ممکن بر طرف سازند. شما می توانید با استفاده از فیلم های آموزشی که در ویدئو های آموزشی و همچنین خواندن مقالات در قسمت مطالب آموزشی سایت، دید خود را در مورد روابط جنسی و روش های آمیزش زناشویی بیشتر کرده و با علم کامل به سراغ روابط جنسی با همسرتان بروید.